Čas na serveru 03:26:11

Josef Jíra
Z cyklu Oči

Id: 90002

Z cyklu Oči

  •  / Z cyklu Oči / Josef Jíra
  •  / Z cyklu Oči / Josef Jíra
  •  / Z cyklu Oči / Josef Jíra
  •  / Z cyklu Oči / Josef Jíra

olej/plátno, rozměr 65 x 65 cm, signováno vpravo dole, datováno 70-77, autorsky olištováno, na zadní straně popsáno, vše ve zcela původním dobrém stavu, PO

zobrazeno: 6041x

Vyvolávací cena:
11 000

175 000