Čas na serveru 15:43:36

Znalec na telefonu 602 308 275

Josef Jíra
Z cyklu Oči

Id: 90002

Z cyklu Oči

  •  / Z cyklu Oči / Josef Jíra
  •  / Z cyklu Oči / Josef Jíra
  •  / Z cyklu Oči / Josef Jíra
  •  / Z cyklu Oči / Josef Jíra

olej/plátno, rozměr 65 x 65 cm, signováno vpravo dole, datováno 70-77, autorsky olištováno, na zadní straně popsáno, vše ve zcela původním dobrém stavu, PO

zobrazeno: 1908x

Vyvolávací cena:
11 000

170 000

2017,09-1,06,21,12,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 5 000 Kč

Přihazovat do limitu