Čas na serveru 16:07:54

Josef Jíra
Z Paříže

Id: 272805

Z Paříže

  •  / Z Paříže / Josef Jíra
  •  / Z Paříže / Josef Jíra
  •  / Z Paříže / Josef Jíra

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 39,5 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3819x

Vyvolávací cena:

65 000

Příhozy: 84