Čas na serveru 10:36:08

Josef Jíra
Z Paříže

Id: 312102

Z Paříže

  •  / Z Paříže / Josef Jíra
  •  / Z Paříže / Josef Jíra
  •  / Z Paříže / Josef Jíra

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 58,5 x 40,5 cm, značeno vlevo dole s věnováním, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 3307x

Vyvolávací cena:
4 800

31 000

Účastníci: 24