Čas na serveru 02:50:28

Josef Jíra
Z Paříže

Id: 312102

Z Paříže

  •  / Z Paříže / Josef Jíra
  •  / Z Paříže / Josef Jíra
  •  / Z Paříže / Josef Jíra

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 58,5 x 40,5 cm, značeno vlevo dole s věnováním, paspartováno, zaskleno, poškozený rám

zobrazeno: 2835x

Vyvolávací cena:
4 800

31 000

Účastníci: 24