Čas na serveru 03:27:28

Josef Jíra
Z Rokytnice

Id: 146105

Z Rokytnice

  •  / Z Rokytnice / Josef Jíra
  •  / Z Rokytnice / Josef Jíra
  •  / Z Rokytnice / Josef Jíra
  •  / Z Rokytnice / Josef Jíra

olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, signováno vpravo dole, datováno, autorsky olištováno, popsáno na zadní straně

zobrazeno: 2323x

Vyvolávací cena:
12 000

135 000

Příhozy: 84