Čas na serveru 17:19:12

Josef Jíra
Záchytka Apolinář

Id: 188402

Záchytka Apolinář

  •  / Záchytka Apolinář / Josef Jíra

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 37,5 x 43,5 cm, signováno, popsáno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1632x

Vyvolávací cena:

42 000

Příhozy: 54