Čas na serveru 23:16:56

Josef Jíra
Záchytka Apolinář

Id: 431701

Záchytka Apolinář

  •  / Záchytka Apolinář / Josef Jíra

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 38 x 44 cm, značeno, popsáno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3412x

Vyvolávací cena:

28 000

Účastníci: 19