Čas na serveru 18:50:16

Josef Jíra
Zátoka Makarská

Id: 449408

Zátoka Makarská

  •  / Zátoka Makarská / Josef Jíra

olej/karton, rozměr 61 x 82 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, autorsky popsáno na zadní straně, na zadní straně potvrzení pravosti autorovou manželkou

zobrazeno: 10177x

Vyvolávací cena:
25 000

255 000

Účastníci: 20

Příhozy: 70