Čas na serveru 16:40:09

Josef Jíra
Zimní Maloskalská

Id: 1504

Zimní Maloskalská

  •  / Zimní Maloskalská / Josef Jíra

olej/plátno, rozměr 85 x 85 cm, signováno vpravo dole, datováno 79, vše v původním dobrém stavu, přiložena kopie původní smlouvy o prodeji z roku 1979

zobrazeno: 3731x

Vyvolávací cena:
120 000

125 000