Čas na serveru 21:43:26

Josef Jíra
Žižkovský Ikarus

Id: 209301

Žižkovský Ikarus

  •  / Žižkovský Ikarus / Josef Jíra

olej/plátno, rozměr 75 x 90 cm, značeno a datováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, autorsky popsáno na zadní straně, přiložen odborný posudek Mgr. A. Keményho s proveniencí díla

zobrazeno: 4731x

Vyvolávací cena:
12 000

140 900

Příhozy: 102