Čas na serveru 12:06:25

Znalec na telefonu 602 308 275

Josef Jíra
Znamení s kartou

Id: 26101

Znamení s kartou

  •  / Znamení s kartou / Josef Jíra

olej/plátno, rozměr 67 x 69 cm, signováno vpravo dole, datováno na zadní straně 83-4, autorsky olištováno, obraz i rám v původním stav

zobrazeno: 2860x

Vyvolávací cena:
14 000

190 000

Příhozy: 66