Čas na serveru 22:15:50

Josef Jíra
Zvonky (Znamení)

Id: 191804

Zvonky (Znamení)

  •  / Zvonky (Znamení) / Josef Jíra

olej/plátno, rozměr 55 x 45 cm, signováno uprostřed dole s datací 85, popsáno na zadní straně, poškozené původní rámování

zobrazeno: 519x

Vyvolávací cena:

34 000

2019,07-1,16,20,54,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu