Čas na serveru 09:30:56

Josef Jíra
Zvonky (Znamení)

Id: 191804

Zvonky (Znamení)

  •  / Zvonky (Znamení) / Josef Jíra

olej/plátno, rozměr 55 x 45 cm, signováno uprostřed dole s datací 85, popsáno na zadní straně, poškozené původní rámování

zobrazeno: 1168x

Vyvolávací cena:

45 000