Čas na serveru 09:15:53

Josef Jíra_
Stavení u vody

Id: 232609

Stavení u vody

  •  / Stavení u vody / Josef Jíra_

olej/plátno, rozměr 48 x 42 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, lokálně poškozená malba,po

zobrazeno: 411x

Vyvolávací cena:
500

500

2020,03-1,09,19,36,00
( 9.3.2020, 19:36:00 )

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu

19.2.2020 16:28 500 Kč