Čas na serveru 03:08:46

Josef Jíra_
Stavení u vody

Id: 232609

Stavení u vody

  •  / Stavení u vody / Josef Jíra_

olej/plátno, rozměr 48 x 42 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, lokálně poškozená malba,po

zobrazeno: 1948x

Vyvolávací cena:
500

3 300