Čas na serveru 07:48:08

Josef Jiránek
Kytice

Id: 170121

Kytice

  •  / Kytice / Josef Jiránek
  •  / Kytice / Josef Jiránek
  •  / Kytice / Josef Jiránek

olej/plátno, rozměr 71 x 46,5 cm, signováno vlevo nahoře, v minulosti restaurováno, dekorativně adjustováno

zobrazeno: 1016x

Vyvolávací cena:

6 000