Čas na serveru 06:30:03

Josef Jiří Bauer
Kytičky

Id: 184324

Kytičky

  •  / Kytičky / Josef Jiří Bauer

olej/lepenka, rozměr 50 x 35 cm, signováno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 2278x

Vyvolávací cena:

3.9.2019, 19:56:00

3.9.2019 18:10 2 500 Kč