Čas na serveru 03:21:04

Josef Jiří Kamenický
Dívčí akt

Id: 319901

Dívčí akt

  •  / Dívčí akt / Josef Jiří Kamenický

olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 20,5 x 12,5 cm, značeno vpravo nahoře, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1273x

Vyvolávací cena:

8 505