Čas na serveru 03:58:47

Josef Jiří Kamenický
Interiér kostela

Id: 26801

Interiér kostela

  •  / Interiér kostela / Josef Jiří Kamenický

olej/plátno, rozměr 50 x 40 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, původní stav

zobrazeno: 1944x

Vyvolávací cena:
2 800

3 400