Čas na serveru 04:01:37

Josef Jiří Kamenický
Květinové zátiší

Id: 60808

Květinové zátiší

  •  / Květinové zátiší / Josef Jiří Kamenický

olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, signováno vpravo dole, pseudonymem Reinodl, obraz i rám v původním dobrém stavu

zobrazeno: 1939x

Vyvolávací cena:

6 000