Čas na serveru 23:52:57

Josef Jiří Kamenický
Květinové zátiší

Id: 145701

Květinové zátiší

  •  / Květinové zátiší / Josef Jiří Kamenický

olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, signováno pseudonymem vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 3897x

Vyvolávací cena:

7 500