Čas na serveru 04:19:39

Josef Jiří Kamenický
Na hrnčířském trhu

Id: 191701

Na hrnčířském trhu

  •  / Na hrnčířském trhu / Josef Jiří Kamenický

olej/plátno, rozměr 60 x 70 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 1373x

Vyvolávací cena:
3 800