Čas na serveru 03:24:43

Josef Jiří Kamenický
Oráči pod Řípem

Id: 178308

Oráči pod Řípem

  •  / Oráči pod Řípem / Josef Jiří Kamenický

olej/plátno, rozměr 30 x 55 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám

zobrazeno: 2867x

Vyvolávací cena:

8 000