Čas na serveru 14:37:37

Josef Jiří Kamenický
Předjaří na Vysočině

Id: 220301

Předjaří na Vysočině

  •  / Předjaří na Vysočině / Josef Jiří Kamenický

olej/lepenka, rozměr 50 x 65 cm, značeno vpravo dole, obraz lokálně poškozen viz foto, oděrky na rámu

zobrazeno: 2256x

Vyvolávací cena:
2 200

3 700