Čas na serveru 12:07:20

Josef Jiří Kamenický
Ze Sarajeva

Id: 378001

Ze Sarajeva

  •  / Ze Sarajeva / Josef Jiří Kamenický

olej/plátno, rozměr 50 x 66 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám, na zadní straně původní ověřovací list

zobrazeno: 1210x

Vyvolávací cena:

6 000