Čas na serveru 20:18:49

Josef (Joža) Koudelka
Hrnčířský trh

Id: 373002

Hrnčířský trh

  •  / Hrnčířský trh / Josef (Joža) Koudelka

olej/plátno, rozměr 60 x 87 cm, značeno, popsáno, datováno vpravo dole, volné v rámu, poškozený rám

zobrazeno: 2655x

Vyvolávací cena: