Čas na serveru 05:17:17

Josef (Joža) Koudelka
Krojovaná děvčata

Id: 186304

Krojovaná děvčata

  •  / Krojovaná děvčata / Josef (Joža) Koudelka

olej/plátno, rozměr 85 x 74,5 cm, signováno vlevo dole, nerámováno, malba v ploše na několika místech poškozena

zobrazeno: 1029x

Vyvolávací cena:

7 000