Čas na serveru 16:37:25

Josef (Joža) Koudelka
Krojované děvče

Id: 25

Krojované děvče

  • Josef Koudelka - Krojované děvče / Krojované děvče / Josef (Joža) Koudelka

rozměr 17,5 x 12,5 cm, olej/plátno/karton, signováno PD, typický úprkovský motiv

zobrazeno: 3449x

Vyvolávací cena: