Čas na serveru 06:19:03

Josef (Joža) Koudelka
Krojované děvče

Id: 2045

Krojované děvče

  •  / Krojované děvče / Josef (Joža) Koudelka

olej/plátno/karton, rozměr 47 x 40 cm, signováno vpravo nahoře, oděrky na obrazu i rámu, původní stav

zobrazeno: 2980x

Vyvolávací cena:

6 000