Čas na serveru 15:41:19

Josef (Joža) Koudelka
Mezi slunečnicemi

Id: 158906

Mezi slunečnicemi

  •  / Mezi slunečnicemi / Josef (Joža) Koudelka

olej/karton, rozměr ve výřezu 46 x 30 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, zaprášeno pod sklem, poškozený rám

zobrazeno: 1021x

Vyvolávací cena:

6 512