Čas na serveru 05:43:12

Josef (Joža) Koudelka
Na cestě

Id: 45519

Na cestě

  •  / Na cestě / Josef (Joža) Koudelka

olej/papír, rozměr 64 x 37 cm, signováno vpravo dole, lokálně poškozen papír, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1752x

Vyvolávací cena:
300

6 000