Čas na serveru 13:11:53

Josef (Joža) Koudelka
Na pastvě

Id: 2289

Na pastvě

  •  / Na pastvě / Josef (Joža) Koudelka

olej/karton, rozměr 70 x 91 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, v horní části malba lehce poškozena, původní stav

zobrazeno: 1207x

Vyvolávací cena:
2 800

3 400