Čas na serveru 17:23:26

Josef (Joža) Koudelka
Na pastvě

Id: 2289

Na pastvě

  •  / Na pastvě / Josef (Joža) Koudelka

olej/karton, rozměr 70 x 91 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu, v horní části malba lehce poškozena, původní stav

zobrazeno: 2197x

Vyvolávací cena:
2 800

3 400