Čas na serveru 12:31:51

Josef (Joža) Koudelka
Portrét dívky

Id: 79805

Portrét dívky

  •  / Portrét dívky / Josef (Joža) Koudelka

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 28,5 x 22,5 cm, signováno vpravo uprostřed, paspartováno, volné v rámu, poškozený rám, malba lokálně poškozena kapalinou

zobrazeno: 1627x

Vyvolávací cena:
800

1 300