Čas na serveru 16:00:06

Josef (Joža) Koudelka
Potok

Id: 644

Potok

  •  / Potok / Josef (Joža) Koudelka

olej/plátno, rozměr plátna 48 x 65 cm, signováno vlevo dole, datováno 1953 s věnováním, drobné oděrky na malbě i rámu, původní stav

zobrazeno: 2112x

Vyvolávací cena:

25.11.2013, 21:25:00

17.11.2013 0:16 3 500 Kč