Čas na serveru 08:51:50

Josef (Joža) Koudelka
Sedící selka

Id: 1168

Sedící selka

  •  / Sedící selka / Josef (Joža) Koudelka

olej/plátno, rozměr plátna 63,5 x 52 cm, signováno vpravo dole, původní velmi dobrý stav

zobrazeno: 4408x

Vyvolávací cena:
4 800

26 000