Čas na serveru 20:21:27

Josef Kábrt
Pocta Klimtovi

Id: 253

Pocta Klimtovi

  •  / Pocta Klimtovi / Josef Kábrt

olej/plátno, rozměr plátna 82,5 x 55,5 cn, signováno vpravo dole, obraz i rám v perfektním stavu

zobrazeno: 3748x

Vyvolávací cena:
14 000

14 000

13.3.2013, 20:05:00

20.2.2013 9:38 14 000 Kč