Čas na serveru 06:44:45

Josef Kadeřábek
Malířské zátiší

Id: 376711

Malířské zátiší

  •  / Malířské zátiší / Josef  Kadeřábek

olej/plátno, rozměr 35 x 52 cm, značeno vlevo dole, oděrky na novodobém rámu

zobrazeno: 781x

Vyvolávací cena:

8 000