Čas na serveru 13:42:35

Josef Kadeřábek
Pastviny

Id: 81004

Pastviny

  •  / Pastviny / Josef  Kadeřábek

olej/plátno, rozměr 50 x 61 cm, signováno vpravo dole, datováno 1956, poškozený rám

zobrazeno: 2192x

Vyvolávací cena:

7 500