Čas na serveru 22:49:48

Josef Kadeřábek
Třešně

Id: 94216

Třešně

  •  / Třešně / Josef  Kadeřábek
  •  / Třešně / Josef  Kadeřábek
  •  / Třešně / Josef  Kadeřábek
  •  / Třešně / Josef  Kadeřábek
  •  / Třešně / Josef  Kadeřábek
  •  / Třešně / Josef  Kadeřábek

olej/karton, rozměr 25 x 31 cm, signováno vlevo dole, poškozená malba viz foto, odřeniny na rámu

zobrazeno: 1207x

Vyvolávací cena:
500