Čas na serveru 04:28:21

Josef Kadula
Abstrakce v modrém

Id: 258001

Abstrakce v modrém

  •  / Abstrakce v modrém / Josef Kadula

olej/plátno, rozměr 59 x 115 cm, značeno vpravo dole, datováno 64, autorsky olištováno

zobrazeno: 2658x

Vyvolávací cena:

30 000