Čas na serveru 05:50:15

Josef Kadula
Abstrakce v modrém

Id: 258001

Abstrakce v modrém

  •  / Abstrakce v modrém / Josef Kadula

olej/plátno, rozměr 59 x 115 cm, značeno vpravo dole, datováno 64, autorsky olištováno

zobrazeno: 3118x

Vyvolávací cena:

30 000