Čas na serveru 19:57:32

Josef Kaplický
Kleopatra

Id: 1306

Kleopatra

  •  / Kleopatra / Josef Kaplický

tuš/tempera/papír, rozměr 29 x 55 cm, nesignováno, získáno přímo od autora, rámováno, zaskleno

zobrazeno: 1723x

Vyvolávací cena:
1 800

1 800

26.8.2014, 21:48:00

26.8.2014 10:38 1 800 Kč