Čas na serveru 20:18:18

Josef Kiesewetter
Jak dál?

Id: 86407

Jak dál?

  •  / Jak dál? / Josef Kiesewetter

kombinovaná technika/lepenka, rozměr 40 x 40 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 84, zaskleno, otluky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2557x

Vyvolávací cena:
1 800

6 001