Čas na serveru 01:36:18

Josef Kilián
Jihočeská vesnice Klenovice

Id: 381103

Jihočeská vesnice Klenovice

  •  / Jihočeská vesnice Klenovice / Josef Kilián

olej/karton, rozměr 30 x 24 cm, značeno a datováno uprostřed dole, na zadní straně původní štítek, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 733x

Vyvolávací cena: