Čas na serveru 21:39:39

Na tuto položku dosud nikdo nepřihodil.

Josef Kilián
Nábřeží s Jiráskovým mostem

Id: 449402

Nábřeží s Jiráskovým mostem

  •  / Nábřeží s Jiráskovým mostem / Josef Kilián

olej/plátno, rozměr 40 x 50 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 85x

Vyvolávací cena:

2023,10-1,16,19,36,00
( 16.10.2023, 19:36:00 )

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu

Účastníci: 0

Příhozy: 0

Zatím nebylo přihazováno.