Čas na serveru 06:11:29

Josef Kilián
Pod Vyšehradem

Id: 383103

Pod Vyšehradem

  •  / Pod Vyšehradem / Josef Kilián

olej/plátno, rozměr 36 x 70 cm, značeno a datováno ve spodní části, na zadní straně původní štítek, oděrky na rámu

zobrazeno: 5127x

Vyvolávací cena:
1 800

10 000