Čas na serveru 11:44:02

Josef Kilián
Starohaklovský rybník

Id: 111205

Starohaklovský rybník

  •  / Starohaklovský rybník / Josef Kilián

olej/plátno, rozměr 24 x 40 cm, signováno uprostřed dole, datováno 80, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2777x

Vyvolávací cena:

3 300