Čas na serveru 14:09:21

Josef Kilián
Zátiší s hrnkem

Id: 2421

Zátiší s hrnkem

  •  / Zátiší s hrnkem / Josef Kilián

olej/plátno, rozměr 30 x 80 cm, signováno uprostřed dole, datováno 75, oděrky na rámu, dobově rámováno, původní stav

zobrazeno: 2858x

Vyvolávací cena:

4 100