Čas na serveru 08:51:50

Josef Kilián
Zimní krajina

Id: 107302

Zimní krajina

  •  / Zimní krajina / Josef Kilián

olej/karton, rozměr 35 x 50 cm, signováno vlevo dole, novodobě rámováno, oděrky na rámu, obraz v původním stavu

zobrazeno: 2280x

Vyvolávací cena:

3 600