Čas na serveru 05:29:05

Josef Kolář
Divadelní scéna

Id: 56708

Divadelní scéna

  •  / Divadelní scéna / Josef Kolář

tempera/karton, rozměr ve výřezu 30 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno 44, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2473x

Vyvolávací cena:
600

1 110