Čas na serveru 07:30:35

Josef Konečný
Kytice

Id: 225512

Kytice

  •  / Kytice / Josef Konečný
  •  / Kytice / Josef Konečný
  •  / Kytice / Josef Konečný

olej/plátno, rozměr 65 x 50 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám

zobrazeno: 4326x

Vyvolávací cena:

16 000

Příhozy: 49