Čas na serveru 16:39:01

Josef Konečný
Šípkový keř v zahradě

Id: 118701

Šípkový keř v zahradě

  •  / Šípkový keř v zahradě / Josef Konečný

olej/plátno, rozměr 125 x 94 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, obraz i rám v dobrém stavu viz foto

zobrazeno: 4488x

Vyvolávací cena:

45 000

Příhozy: 58