Čas na serveru 15:29:57

Josef Konečný
Šípkový keř v zahradě

Id: 118701

Šípkový keř v zahradě

  •  / Šípkový keř v zahradě / Josef Konečný

olej/plátno, rozměr 125 x 94 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, obraz i rám v dobrém stavu viz foto

zobrazeno: 315x

Vyvolávací cena:

13 500

2018,07-1,16,20,45,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu