Čas na serveru 22:53:29

Josef Konečný
Šípkový keř v zahradě

Id: 118701

Šípkový keř v zahradě

  •  / Šípkový keř v zahradě / Josef Konečný

olej/plátno, rozměr 125 x 94 cm, signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, obraz i rám v dobrém stavu viz foto

zobrazeno: 1094x

Vyvolávací cena:

73 000

2018,03-1,14,21,12,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu

Příhozy: 80