Čas na serveru 08:16:50

Josef Konečný Žar
Dívka s květinou

Id: 222702

Dívka s květinou

  •  / Dívka s květinou / Josef  Konečný Žar

olej/plátno, rozměr 55 x 55 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, stav viz foto

zobrazeno: 639x

Vyvolávací cena:
3 300

9 876