Čas na serveru 09:36:30

Josef Konečný Žar
Dívka v kroji

Id: 222703

Dívka v kroji

  •  / Dívka v kroji / Josef  Konečný Žar

olej/plátno, rozměr 59 x 48 cm, značeno a datováno vlevo dole, lehce poškozený rám, popis na zadní straně

zobrazeno: 3620x

Vyvolávací cena:

12 000